معرفی فیفا 21 توسط کمپانی EA Sports

معرفی فیفا 21 توسط کمپانی EA Sports

کمپانی EA Sports از نخستین نگاه FIFA 21 پرده برداشته است و سازنده قول داده است که نسخه نسل بعدی این بازی از فناوری جدیدی بهره خواهد برد تا آن را به واقعی ترین احساس تا کنون تبدیل کند.

معرفی فیفا 21 توسط کمپانی EA Sports

FIFA 21 در کنسول های موجود در 9 اکتبر و سپس در نسخه های جدید Xbox Series X و Playstation 5 منتشر می شود که بعداً در سال منتشر می شود. اما EA می گوید که کنسول های جدید از فناوری پیشرفته تر استفاده می کنند تا واقعی ترین تجربه را تا به امروز ارائه دهند. این امر از نظر گیم پلی ، حرکات پخش کننده بیشتر شبیه به زندگی ، جزئیات آب و هوای غنی و معتبرترین رفتارهای شخصیتی که تاکنون در بازی های ویدیویی ورزشی مشاهده شده است ، مشاهده می شود.

معرفی فیفا 21 توسط کمپانی EA Sports

نسخه های نسل بعدی همچنین بارهای قابل توجهی را کاهش می دهند ، در نسخه PS5 از بازخورد haptic در کنترلر DualSense کنسول بهره می برد. رندرهای جدید به افزایش واقع گرایانه کلی بازی کمک خواهد کرد ، با این که فناوری نسل بعدی باعث ایجاد تعریف عمیق تری در فیزیک بازیکنان می شود ، در حالی که قرار است نور پویا برای جلب توجه جزئیات مانند چهره ، مو ، کیت و لباس برای گرفتن ورزشکاران به کل ، برجسته تر شود. سطح جدید رئالیسم.

مطلب اختصاصی جمبومگ

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *