همه چیز درباره Petite Modeling یا همان مدلینگ کوچک اندام

همه چیز درباره Petite Modeling یا همان مدلینگ کوچک اندام

فکر می کنید برای مدل بودن خیلی کوتاه هستید؟ دوباره فکر کنید صنعت مدل سازی الزامات سخت خود را برای مدل های مرد و زن کنار گذاشته است و هم اکنون مدل های کوچکتر را پذیرفته است (البته مدل هایی با اندازه ، سن و قومیت خود را نیز ذکر نمی کنند!). آژانس های مدل سازی به جای اینکه به یک مدل قد بلند بپردازند ، روی کل بسته تمرکز می کنند: زیبایی ، شخصیت ، حرفه ای بودن و موارد دیگر.

بسیاری از مدل های کوچکتر (صنعت مدل سازی ترجیح می دهد از اصطلاح “کوچک” به جای “ریزه اندام” استفاده کند) موفقیت بزرگی در این صنعت پیدا کرده اند.

به یاد داشته باشید که ورود برخی از صنایع سخت تر خواهد بود – مد روز و باند تمایل به ترجیح مدل های بلندتر نیست ، اما این بدان معنا نیست که رویاهای مدل سازی شما هرگز محقق نمی شوند. بسیاری از مشاغل مدل سازی ریزه اندام وجود دارند که نیازی به الزامات کلیشه مدلهای مد ندارند. از لباس شنا و لباس زیر گرفته تا مدل سازی دست ، پا و قطعات ، در اینجا چند راه برای ورود به صنعت مدل سازی وجود دارد ، بدون توجه به قد شما.

مطلب اختصاصی جمبومگ

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

پاسخی بگذارید