آمبرو رسما پیراهن تیم گرمیو را در فصل 2021 معرفی کرد

آمبرو رسما پیراهن تیم گرمیو را در فصل 2021 معرفی کرد

شرکت Umbro با ورود به سال پنجم مشارکت خود ، پیراهن های خانگی و خارج از خانه تیم فوتبال گرمیو 2020/21 را به بازار عرضه کرد ، که شامل طرح هایی با الهام از طرفداران پرشور باشگاه برزیل ، همراه با جزئیاتی است که به موفقیت تیم در جام جهانی 1983 باشگاه اشاره دارد.

برای خرید لباس باشگاهی تیم فوتبال گرمیو می توانید کلیک کنید.

gremio 3-min.jpg

پیراهن خانگی در رنگهای سنتی این باشگاه قرار دارد که نوارهای عمودی سیاه و آبی با مرزهای سفیدتر باریک از هم جدا شده است ، در حالی که یک الگوی هندسی ظریف در داخل نوارهای آبی برای یک پیچ و تاب ظریف در این سنت ظاهر می شود.

gremio 2-min.jpg

برای پیراهن دوم ، یک پایه سفید با نوارهای تونال تکمیل می شود که همان الگویی را که از پیراهن خانه به آن منتقل می شود ، دارند.

هر دو دارای دو برچسب اختصاصی هستند. اولین مورد ، روی سجاف پیراهن ها ، عبارت “É Puro Sentimento” به همراه سپر ساخته شده برای جشن گرفتن جام جهانی کلوپ برنده در 1983 ، و یک شکل هشت ضلعی با پس زمینه نقره ای این عناصر را احاطه کرده است تا اهمیت آن را برجسته کند. مهر و موم دوم ، بر روی طناب گردن ، الماس مضاعف Umbro را ، بالاتر از “شاخه های پیروزی” به شکل هندسی ، با پرچم گرمیو تلطیف شده و عبارت “Clube de Todos” نشان می دهد.

مطلب اختصاصی جمبومگ

 

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *