آمبرو رسما پیراهن تیم فلومیننزه را در فصل 2021 معرفی کرد

آمبرو رسما پیراهن تیم فلومیننزه را در فصل 2021 معرفی کرد

با شروع همکاری جدید ، آمبرو پیراهن های جدید خانه و خارج از خانه تیم فوتبال فلومیننزه را برای 20/21 آغاز کرده است ، با طرحی که به 50 سالگرد اولین عنوان ملی باشگاههای این باشگاه در سال 1970 ادای احترام می کند.

برای خرید لباس باشگاهی تیم فوتبال فلومیننزه می توانید کلیک کنید.

برای هواداران سه گانه ، آنها اولین عنوان قهرمانی برزیل را از سال 1970 به عنوان یک مهر ویژه یادبود که پنجاهمین سالگرد جشن را جشن می گیرد ، با اولین گل برزیلی این باشگاه همراه کردند.

fluminese 1-min.jpg

پیراهن اول ، در گارنت سنتی ، رنگ های سبز و سفید ، نوارهای کلاسیک را با گرافیک های تصویری بالا می برد که از طریق آن عمق بیشتری به طراحی می بخشد. پیراهن دوم به رنگ سفید ، با جزییات در گارنت و سبز همراه است ، با نوارهای متضاد متعادل.

برای تجلیل بیشتر از این همکاری و اولین عنوان برزیلی ، Fluminense و Umbro دو تمبر یادبود تهیه کردند که بر روی پایه گردن و روی سجاف پیراهن ظاهر می شود. اولین نمونه الماس دوبل الماس را در کنار قالب سپر آنفولانزا به همراه سال تأسیس این باشگاه و منشأ آن به ارمغان می آورد. دومین مورد اشاره به پنجاهمین سالگرد کسب عنوان ، با تأکید بر قهرمانی و واقعیت قهرمان شدن چهار بار برزیل است.

مطلب اختصاصی جمبومگ

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید