PUMA x BALR | سبک زندگی با فوتبال روبرو می شود

همکاری پوما و بالر

در این همکاری منحصر به فرد بین PUMA و BALR. ، آلمانی ها و هلندی ها برای ایجاد یک نسخه ویژه کفش Netfit 4.1 Netfit با یکدیگر همکاری کرده اند ، که به همین ترتیب با یک مجموعه لباس همراه خواهد بود.

اکثر افراد احتمالاً PUMA را به عنوان یک برند تولید پوشاک ورزشی ، کفش های گاه به گاه می شناسند و اگر شما هم مانند ما طرفدار فوتبال بزرگی هستید – کفش های خیره کننده فوتبال. اکنون PUMA آماده است تا آن را به سطح بعدی ببرد ، زیرا همکاری آنها با BALR. ، یک مارک سبک زندگی لوکس هلندی که به دلیل محصولات بالای مد مشهور است ، منجر به یک کفش ورزشی شد که ترکیبی از PUMA و BALR است. روش بی عیب و نقص.

BALR – در میان دیگران – در سال 2013 توسط بازیکن سابق فوتبال حرفه ای دمی دو زویو تاسیس شد ، که در باشگاه هایی مانند AZ Alkmaar و AFC Ajax بازی می کرد. بنابراین ، این لباس مخصوص نمی تواند ایده آل برای تولید یک کفش باشد ، که ادغام کاملی از تجهیزات ورزشی و مد را در بر می گیرد. دقیقاً مانند بسیاری از طراحی لباس مارک های هلندی ، مدل جدید PUMA Future Netfit 4.1 عمدتا دارای رنگ مشکی است همانطور که در نمایشگاه Eclipse Pack ، با BALR شاهد آن بوده ایم. مارک گذاری به رنگ سفید در امتداد کفش ، در کفش و با حروف به پایان رسید ‘LIFE A BALR

وقتی صحبت از فناوری می شود ، PUMA x BALR. کفش های فوتبال دقیقاً همان فن آوری هایی را که قبلاً رنگهای تبلیغاتی PUMA Future 4.1 منتشر شده بودند ، شامل می شوند. نسخه محدود لباس نیز شامل یک لباس ، از جمله کاپشن ، شلوار گرمکن ، پیراهن ، شلوارک و کفش ورزشی با پیوند روشن به PUMA x BALR است.

اگر می خواهید از این نوع کفش های فوتبال استفاده کنید ، مثل همیشه باید سریع باشید ، زیرا توزیع آنها بسیار محدود است.

مطلب اختصاصی فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *