پنل مشتریان . علاقه مندی ها

PUMA x BALR | سبک زندگی با فوتبال روبرو می شود

همکاری پوما و بالر

در این همکاری منحصر به فرد بین PUMA و BALR. ، آلمانی ها و هلندی ها برای ایجاد یک نسخه ویژه کفش Netfit 4.1 Netfit با یکدیگر همکاری کرده اند ، که به همین ترتیب با یک مجموعه لباس همراه خواهد بود.

اکثر افراد احتمالاً PUMA را به عنوان یک برند تولید پوشاک ورزشی ، کفش های گاه به گاه می شناسند و اگر شما هم مانند ما طرفدار فوتبال بزرگی هستید – کفش های خیره کننده فوتبال. اکنون PUMA آماده است تا آن را به سطح بعدی ببرد ، زیرا همکاری آنها با BALR. ، یک مارک سبک زندگی لوکس هلندی که به دلیل محصولات بالای مد مشهور است ، منجر به یک کفش ورزشی شد که ترکیبی از PUMA و BALR است. روش بی عیب و نقص.

BALR – در میان دیگران – در سال 2013 توسط بازیکن سابق فوتبال حرفه ای دمی دو زویو تاسیس شد ، که در باشگاه هایی مانند AZ Alkmaar و AFC Ajax بازی می کرد. بنابراین ، این لباس مخصوص نمی تواند ایده آل برای تولید یک کفش باشد ، که ادغام کاملی از تجهیزات ورزشی و مد را در بر می گیرد. دقیقاً مانند بسیاری از طراحی لباس مارک های هلندی ، مدل جدید PUMA Future Netfit 4.1 عمدتا دارای رنگ مشکی است همانطور که در نمایشگاه Eclipse Pack ، با BALR شاهد آن بوده ایم. مارک گذاری به رنگ سفید در امتداد کفش ، در کفش و با حروف به پایان رسید ‘LIFE A BALR

وقتی صحبت از فناوری می شود ، PUMA x BALR. کفش های فوتبال دقیقاً همان فن آوری هایی را که قبلاً رنگهای تبلیغاتی PUMA Future 4.1 منتشر شده بودند ، شامل می شوند. نسخه محدود لباس نیز شامل یک لباس ، از جمله کاپشن ، شلوار گرمکن ، پیراهن ، شلوارک و کفش ورزشی با پیوند روشن به PUMA x BALR است.

اگر می خواهید از این نوع کفش های فوتبال استفاده کنید ، مثل همیشه باید سریع باشید ، زیرا توزیع آنها بسیار محدود است.

مطلب اختصاصی فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید