پنل مشتریان . علاقه مندی ها

پوما رسما پیراهن اول تیم فوتبال منچستر سیتی را در فصل 2023 معرفی کرد

پیراهن اول تیم فوتبال منچستر سیتی در فصل 2023

پوما با الهام از تیم تحت رهبری کالین بل در اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 میلادی، پیراهن اول 2023-2022 منچستر سیتی را عرضه کرد. در طرح این پیراهن آبی آسمانی کلاسیک را به همراه رگه هایی از قرمز آلبالویی می بیند. این پیراهن ظاهری شبیه به دوران اوج باشگاه منچستر سیتی دارد.

در حالی که هواداران فوتبال در سراسر جهان مشتاقانه منتظر روز پایانی و مهم فصل هستند که در آن تیم منچستر سیتی به دنبال حفظ تاج قهرمانی خود در لیگ برتر است، شرکت پوما از این فرصت استفاده کرده و با نگاهی به آینده از پیراهن داخلی جدید باشگاه برای فصل 2023 رونمایی کرد. برای یادآوری دوران شکوهمند بین سال های 1967 تا 1971 به عنوان دورانی که در آن هیچ تیمی نمی توانست با سبک و قدرت منچستر سیتی برابری کند، طراحی این پیراهن از طرح های کلاسیک آن زمان الهام گرفته شده است.

تیم منچستر سیتی در اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 میلادی توسط استوره باشگاه که کالین بل نام داشت رهبری می‌شد. طرح کنونی ادای احترام به این بازیکن افسانه‌ای است و با قرار دادن تاج باشگاه در وسط پیراهن و روی یقه و کناره آستین به همراه طرح های قرمز رنگ بر روی آن، طراحی کلاسیک دوران او را یادآوری می‌کند. برای اشاره نهایی به کالین بل که برای طرفداران این تیم با عنوان “کالین پادشاه” شناخته می شود، یک طرح تاج مانند در داخل یقه این پیراهن ظاهر می شود.

پیراهن اول تیم فوتبال منچستر سیتی در فصل 2023

پیراهن اول تیم فوتبال منچستر سیتی در فصل 2023

مارکو مولر ، مدیر ارشد بخش خط تولید پوشاک ورزشی باشگاه منچستر اینطور می گوید: “لباس خانگی جدید منچستر ادای احترام شایسته ای به سبک لباس های کلاسیک سیتی هوم در گذشته است. ما می‌خواستیم تغییری مدرن بر روی پیراهن‌های باشگاه منچستر سیتی بین سال‌های 1967 تا 1971 ایجاد کنیم. طرح های قرمز نقش مهمی در طرح پیراهن دارند زیرا قرمز رنگ نمادینی بود که در بسیاری از لباس های قبلی سیتی هوم دیده می شد. این پیراهن به منظور ادای احترام به تیم های محبوب قدیمی و بازی هیجان انگیز ترکیب فعلی باشگاه منچستر سیتی است.”

جان بل، پسر کالین بل اینطور می گوید: ” به عنوان یک خانواده، ما به طرز عجیبی بابت تصمیم باشگاه منچستر سیتی و شرکت پوما برای یادآوری پدرم در لباس فصل آینده که متاثر از شمایل لباس های تیم‌های اواخر دهه 1960 بود تحت تاثیر قرار گرفتیم زیرا این یک حرکت زیبا و تاثیر گزار بود.

پیراهن اول تیم فوتبال منچستر سیتی در فصل 2023

پیراهن اول تیم فوتبال منچستر سیتی در فصل 2023

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید