پوما رسما پیراهن سوم تیم فوتبال آث میلان را در فصل 2021 معرفی کرد

پیراهن سوم تیم فوتبال آث میلان 2021

امسال پوما پیراهن های زیبایی را برای تیم های اروپایی طراحی کرده است. یکی ازین پیراهن های برای تیم فوتبال آث میبلان میباشد.

برای خرید لباس باشگاهی تیم فوتبال آث میلان می توانید کلیک کنید.

پوما در طراحی پیراهن سوم تیم آث میلان برای فصل 2021 از الگو Houndstooth استفاده کرده است. همچنین پوما با الهام از طراحی های حیرت انگیز از آلتا مودا میلان توانسته یک پیراهن فوق العاده طراحی کند.

پیراهن سوم تیم فوتبال آث میلان 2021

پیراهن سوم تیم فوتبال آث میلان 2021

الگوی Houndstooth در اسکاتلند سرچشمه گرفته و به طور سنتی از چک های متناوب تیره و نور استفاده می کند. این الگوی به سرعت تبدیل به الگوی اصلی در لباس و پالتو پشمی شد و الگویی شد که اغلب در مد های بلند ایتالیایی مورد استفاده قرار می گرفت.

دیوید برموند ، مدیریت خط محصول در پوما گفت: کیت سوم آث میلان ادامه کارهایی است که با موضوع فرهنگ ساخته شده است. ما نگاه کردیم که چگونه شهر و فرهنگ میلان بر جهان تأثیر می گذارد. میلان به عنوان پایتخت مد ، این انتخاب منطقی را به وجود آورد تا الهام بخش ما از چنین تأثیر فرهنگی قدرتمندی باشد.

مطلب اختصاصی جمبومگ

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *