پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نایک رسما پیراهن اول باشگاه فوتبال آمریکا را در فصل 2021 معرفی کرد

نایک رسما پیراهن اول باشگاه فوتبال آمریکا را در فصل 2021 معرفی کرد

باشگاه فوتبال آمریکا با طرحی که به میراث طرف مکزیکی احترام می گذارد ، از پیراهن خود با نام نایک 2020/21 رونمایی می کند تا “یک دهه جدید از عظمت” را جشن بگیرد ، و با گرفتن یک مثلث وارونه نمادین روی سینه ، جای خود را گرفت.

برای خرید لباس باشگاهی باشگاه فوتبال آمریکا می توانید کلیک کنید.

عظمت با گذشت زمان جلب می شود. در دهه 1980 باشگاه فوتبال آمریکا یک قدم به جلو برداشت و پایه های میراث شکوه را تثبیت کرد. در این مدت ، پیراهن عقاب بزرگ ، نمادین و تحسین برانگیز شد و اتحاد بین تیم و هواداران جای خود را به یک دهه عظمت داد. کلوپ آمریکا دهه عظمت دهه 80 را با یک لباس که تاریخ را رقم زد ، باز کرد و از “لوس کرماس” متوقف شد تا راهی برای “Águilas del América” ​​شود.

america 2-min.jpg

america 3-min.jpg

نایک این میراث را در باشگاه آمریکا به همراه می آورد که دارای یک مثلث معکوس سفید و نماد معکوس روی سینه است که توسط سه خط صعودی آبی ، قرمز و زرد بسته شده است. نماینده عرفان ، شور و عظمت کلوپ. خط گردن پایان “V” سفید را نشان می دهد ، در حالی که در پشت عبارت “El Más Grande” (“بزرگترین”) گره خوبی برای هواداران و مقیاس باشگاه است. آستین ها دارای نوار یکپارچه ای هستند که بازوها را محاصره کرده و فشرده می کند ، و این امکان را به صورت کامل و ساده می دهد. تاج تیم در طرح در سمت چپ قفسه سینه یکپارچه شده است.

america 4-min.jpg

نکته جالب در تولید این پیراهن و شلوارک با پارچه پلی استر بازیافت شده ساخته شده است ، تقریباً از 16 بطری پلاستیکی ساخته شده و نبرد نایک را با زباله های پلاستیکی ادامه می دهد.

مطلب اختصاصی جمبومگ

 

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
Logo
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید