پنل مشتریان . علاقه مندی ها

افتخارات هری کین به موزه لندن راه یافت

افتخارات هری کین در موزه لندن

در تابستان امسال موزه لندن برای الهام بخش بودن برای نسل آینده از قهرمان ورزشی شهرش هری کین به عنوان مهاجم برجسته جهان و کاپیتان انگلیس با نمایشی جدید تقدیر خواهد کرد. هری کین قرار است یکی از بهترین بازیکنان تاریخ تیم انگلیس باشد.

در افتتاحیه 21 مه 2022 هری کین اینطور اظهار داشته: می‌خواهم فوتبال نمایشگر موضوعات شخصی، عکس‌های خانوادگی و اشیای نمادینی که به ندرت دیده می‌شود تا تاریخ حرفه‌ای هری را به نمایش بگذارم: از اولین باشگاهش تا برنده شدن جوایز کفش طلا و لقب یافتن به عنوان کاپیتان تیم انگلیس. این نمایش هری کین را در سال های ابتداییش به‌ عنوان یک هوادار فوتبال و بازیکن مشتاق به تصویر می‌کشد و او را از بازی در سه باشگاه لیتون اورینت ، میلوال و تاتنهام لندن تا دوران حرفه‌ای بین‌المللی اش به‌ عنوان کاپیتان تاریخ‌ ساز تیم انگلیس تصویر می‌کند. این نمایش با استفاده از بینش شخصی خود هری کین، شکست‌هایش ، انعطاف‌ پذیری او و موفقیت‌هایی که تا به امروز زندگی حرفه‌ای خود به عنوان یک جوان 28 ساله را تغییر داده و همچنین عزم او برای موفقیت در بالاترین سطح بازی فوتبال را مرور می‌کند.

افتخارات هری کین در موزه لندن

افتخارات هری کین در موزه لندن

در این نمایش آثار منحصر به فردی از یادگاری های تاریخ ورزش برای اولین بار به نمایش گذاشته می شود. از جمله این آثار می توان به پیراهن های تیم های انگلستان، لیتون اورینت، میلوال و تاتنهام هاتسپور؛ اولین پیراهن هری کین برای انگلیس و جایی که او تنها 79 ثانیه پس از آمدن به زمین مقابل لیتوانی یک گل به ثمر رساند، اشاره کرد. جایزه ام بی ای کین که در مارس 2019 برای “خدمت به ورزش” پس از هدایت انگلیس به نیمه نهایی جام جهانی 2018 و برنده شدن جایزه کفش طلا؛ اعطای کفش طلای جام جهانی 2018 از آثار دیگر این مجموعه خواهند بود. هری کین یکی از تنها دو بازیکن بریتانیایی است که در مسابقات جام جهانی کفش طلا دریافت کرد. او به طرز عجیبی در جام جهانی سه بار به عنوان بهترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.

هری کین در مورد این نمایش گفت: “موزه لندن از یک لندنی خواسته تا الهام بخش کودکان خردسال باشد تا به بهترین خود تبدیل شوند، پس من خوشحالم که تمام یادگاری هایم را با جوایز، پیراهن ها، کفش های طلایی و اشیاء شخصی که قبلاً به صورت عمومی دیده نشده بودند را به نمایش می گذارم.

افتخارات هری کین در موزه لندن

افتخارات هری کین در موزه لندن

افتخارات هری کین در موزه لندن

افتخارات هری کین در موزه لندن

او می گوید: من اکنون سه فرزند دارم، پس می دانم چقدر مهم است که بتوانم الهام بخش نسل جوان باشم و به آن ها کمک کنم تا بفهمند که تا کجا می توانند با سخت کوشی، فداکاری و خودباوری پیش بروند. هری اظهار داشت، نمایش تا قبل از جام جهانی برگزار شده و ورود به آن رایگان است، بنابراین من همه را تشویق می‌کنم که در صورت داشتن فرصت حضور پیدا کنند و آن را ببینند.

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید