هومل رسما پیراهن اول تیم فوتبال اورتون را در فصل 2021 معرفی کرد

هومل رسما پیراهن اول تیم فوتبال اورتون را در فصل 2021 معرفی کرد

هومل با شروع همکاری جدید ، پیراهن اول اورتون 20/21 را راه اندازی کرده و روشهای نوآورانه و مسئول محیط زیست را با طرحی که شامل سرود نمادین Z-Cars Club است.

پیراهن اول جدید اورتون برای فصل 20/21 – اولین بار از زمانی که برند hummel دانمارکی سلطنت را از Umbro گرفت – ادای احترام خود را به سرود نمادین Z-Cars Club با تصویری از نوار صوتی آهنگ گسترش داد و به طور مورب در پیراهن نقش بسته است.

برای خرید لباس باشگاهی تیم فوتبال اورتون می توانید کلیک کنید.

آلن مک تیویش ، مدیر بازرگانی اورتون ، گفت: “ما هیجان زده هستیم که به عنوان بخشی از مشارکت جدید ، اولین کیت خود را با hummel راه اندازی کرد. hummel با ارائه یك طرح موزون و اصلی كه از سنت های غنی این باشگاه هدایت می شود ، تعهد و علاقه خود را به اورتون نشان داده است. ادای احترام خلاقانه Z-Cars که در این طرح گنجانده شده است ، در تمام گوشه های جهان با طرفداران ما طنین انداز خواهد شد. همچنین این عزم و اراده انسانی است که بتواند چیزی را برای هواداران ما ارائه دهد.

مطلب اختصاصی جمبومگ

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *