نایک رسما پیراهن تیم فوتبال گالاتاسرای را در فصل 2021 معرفی کرد

نایک رسما پیراهن تیم فوتبال گالاتاسرای را در فصل 2021 معرفی کرد

پس از تساوی ستیزه جویی نسبتاً ناامید کننده 19/20 خود با نتیجه تساوی 2-2 با آنتالیا اسپور، گالاتاسارای با رونمایی از پیراهن های اول و دوم از نایک برای فصل 20/21 ، توجه خود را به آینده جلب می کند.

برای خرید لباس باشگاهی تیم فوتبال گالاتاسرای می توانید کلیک کنید.

پیراهن اول گالاتاسرای 2021 با ارائه یک پیچ و تاب امروزی در طراحی کلاسیک باشگاه ، تقسیم معمول 50-50 از رنگ های باشگاه را به دست می آورد و آن را با یک اثر تار و تار بین آن دو که درست در وسط پیراهن قرار دارد ، به روز می کند. خط تقسیم شده ای که در آن زرد و قرمز با هم دیدار می کنند نشانگر شعله دیدار هواداران گالاتاسارای با این تیم است و طراحی جدید با هدف بازتاب شور و اشتیاق طرفداران است.

پیراهن تیم فوتبال گالاتاسرای 2021

پیراهن تیم فوتبال گالاتاسرای 2021

پیراهن میهمان پس از الهام گرفتن از مشعلها و شعله‌هایی که هواداران در روزهای مسابقه در تاریکی می سوزانند ، در حالی که پایه سیاه از گرافیک قرمز رنگی که از سمت پنجه بالایی عبور می کند ، برجسته می شود. برای اولین بار ، آرم Galatasaray با رنگ مشکی و بقیه طراحی پیراهن ها ارائه می شود.

پیراهن تیم فوتبال گالاتاسرای

پیراهن تیم فوتبال گالاتاسرای 2021

مطلب اختصاصی جمبومگ

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *