پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس رسما پیراهن اول تیم فوتبال آرسنال را در فصل 2023 معرفی کرد

پیراهن اول تیم فوتبال آرسنال در فصل 2023

آدیداس پیراهن اول آرسنال برای فصل 2023-2022 را در حالی عرضه کرد که اعضای تیم آرسنال قرار است در آخرین بازی خود در این فصل در روز یکشنبه این هفته آن را به تن کنند. در این بازی آنها فشار نهایی برای رسیدن به چهار تیم برتر مسابقات و دریافت یک مقام در لیگ قهرمانان خواهند آورد.

اگر جایگاه های لیگ قهرمانان بر اساس کیفیت طرح پیراهن تیم ها به آنان اختصاص داده می‌شد، آرسنال یکی از اولین تیم‌هایی بود که در چند سال اخیر اجازه حضور در این رقابت‌ها را پیدا کرده و این رقابت‌ها آینده متفاوتی نداشت. افسوس برای هواداران آرسنال، آن ها حضور ندارند و توپچی ها در مقابل در مصاف اورتون که خود برای حذف نشدن دست و پنجه نرم میکند، با چالش سختی روبرو می شوند. این در حالی است که آنها همچنان به لطف نورویچ برای راه پیدا کردن به جمع چهار تیم برتر نیاز دارند. اما آنها در امارات با پیراهن خانگی جدید خود که برای اولین بار پس از پیراهن فصل 17/18 یقه دار یا یقه تا خورده است، حضور خواهند داشت.

پیراهن اول تیم فوتبال آرسنال در فصل 2023

پیراهن اول تیم فوتبال آرسنال در فصل 2023

این برند آلمانی به طور زیرکانه ای یک بار دیگر سطحی از قدرت را به رخ می کشد که از زمان از سرگیری همکاری توپچی ها در فصل 19/20، کلیت پیراهن های خانگی توپچی ها را ارتقا داده است. این یقه با طرح رعد و برق خیره کننده با کمک طرح پیراهن سوم فصل 21/22 طراحی شده است که یادآور ظاهر صاعقه از فصل سال 95/96 است.

بقیه پیراهن به ظاهر سنتی توپچی ها متمایل است. این موضوع با ترکیب “قرمز نمادین آرسنالی” با آستین ها و شورت های سفید، همراه با شکوفایی نهایی جوراب های سفید حاصل می شود. این در حالی است که جوراب ها دارای طرح رعد و برق قرمز رنگ که در حالت افقی برای هماهنگ کردن طرح کلی ست لباس روی آن ها قرار گرفته سات، هستند.

اینیگو ترنر، مدیر طراحی آدیداس، در مورد کیت جدید اینطور می گوید: «ما می‌خواستیم پیراهن خانگی جدید آرسنال فرهنگ طرفداران پر و پا قرص را با ظاهری کلاسیک ادغام کند. مهم است که محصولاتی بسازیم که واقعاً با هواداران اصلی آرسنال و باورهایشان هماهنگ باشند. رعد و برق چیزی است که مترادف با آرسنال است که در تاج دروازه رویال آرسنال، زمانی که این باشگاه در وولویچ لندن ظاهر شد، شکل گرفت. ما برای تصور مجدد آن به عناون لباس های لیگ امسال واقعاً هیجان‌زده هستیم و امیدواریم که مورد استقبال هواداران قرار گیرد.”

پیراهن اول تیم فوتبال آرسنال در فصل 2023

پیراهن اول تیم فوتبال آرسنال در فصل 2023

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید