آدیداس رسما پیراهن سوم تیم فوتبال بایرن مونیخ را در فصل 2021 معرفی کرد

پیراهن سوم تیم فوتبال بایرن مونیخ 2021

با ادای احترام به خانه باشگاه ، آلیانز آرنا ، آدیداس پیراهن سوم جدید بایرن مونیخ 2021 را معرفی می کند ، که دارای چاپی گرافیکی با الماس قرمز است. این پیراهن برای اولین بار در بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برابر بارسلونا در تاریخ 14 اوت پوشیده می شود.

برای خرید لباس باشگاهی تیم فوتبال بایرن مونیخ می توانید کلیک کنید.

کمپانی آدیداس با الهام گرفتن از نمای بیرونی ورزشگاه آلیانز آرنا پیراهن سوم بایرن مونیخ را طراحی کرده است. خوشبختانه با استقبال خوبی توسط کاربران اینترنتی مواجه شده است.

پیراهن سوم تیم فوتبال بایرن مونیخ 2021

پیراهن سوم تیم فوتبال بایرن مونیخ 2021

طرح الماس قرمز که رنگ آن در کرانه های این باشگاه و در پرچم باواریا یافت می شود ، پیراهن را معنای عمیق تری می دهد و به هواداران این امکان را می دهد تا با پیراهن در سطحی عمیق تر ارتباط برقرار کنند.

پیراهن سوم تیم فوتبال بایرن مونیخ 2021

پیراهن سوم تیم فوتبال بایرن مونیخ 2021

جزئیات سفید از طریق سه نوار بر روی شانه ها و همچنین از طریق مارک تجاری ، اسپانسر و کرت کلوپ می شود. همانطور که پیراهن های این باشگاه سنتی است ، شعار “Mia san mia” نیز می تواند به عنوان علامتی از پشت گردن باشد.

مطلب اختصاصی جمبومگ

 

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *