پنل مشتریان . علاقه مندی ها

یورگن کلوپ و سادیو مانه برای پیوستن به نایک

کمتر از یک هفته گذشته بود که لیورپول برنده پرونده New Balance شد. همانطور که دادگاه تجاری لندن در حکم خود در روز جمعه خاطرنشان کرد ، قرمزها مجاز خواهند بود که تأمین کنندگان را از فصل 2020/21 تغییر دهند. اکنون گزارش شده است که هر دو یورگن کلوپ ، سرمربی لیورپول و مهاجم سادیو مانه نیز قصد تغییر عرضه کنندگان را دارند – دقیقاً همانطور که لیورپول از نیو بالانس به نایک.

همانطور که مجله ورزشی آمریکایی The Atheltic روز دوشنبه گزارش داد ، تغییر لیورپول به نایک در حال حاضر یک توافق انجام شده است ، اما ممکن است تنها در سال آینده با امنیت قانونی ارتباط برقرار شود. سادیو مانه در حال حاضر کفش های فوتبال New Balance Furon v5 را پوشیده است ، در حالی که یورگن کلوپ سفیر برند نیو بالانس است. هر دو مانه و کلوپ مشهورترین در تجارت فوتبال با پوشیدن محصولات New Balance هستند.

کلوپ قرارداد جدیدی با نیو بالانس برای لباس مربی از سر تا پا دارد. خود مانه ، تاکنون به کفشهای خود اعتماد کرده است ، اما قراردادها – مانند لیورپول – در تاریخ 31 مه 2020 منقضی می شود. این مربی موفق و بازیکن درجه یک به Virgil van Dijk ، Oxlade-Chamberlain ، جردن هندرسون ، جیمز میلرن ، نبی کیتا ، آلیسون بکر و Xherdan Shaqiri ، که مدتی است ورزشکار نایک هستند ، می پیوندند.تقریباً هر کلاه بیس بال ، کاپشن و کفش ورزشی از New Balance که کلوپ از سال 2016 در حاشیه آن می پوشید ، پرفروش ترین بود. بنابراین نمی توان رد کرد که این 52 ساله حتی مجموعه نایک خود را نیز در اختیار داشته باشد و در عوض چندین نمایش تبلیغاتی برای Swoosh داشته باشد.

مطلب اختصاصی فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید