شبی که گرت بیل با زیدان کامل شد!

گرت بیل

زین‌ الدین زیدان احتمالاً حالا مدیون گرت بیل خواهد بود که در هفتۀ سوم لالیگا او را از شکستی تلخ نجات داده است.

زین الدین زیدان و رئال مادرید که در دیدگاهی کاملاً سرکوب‌گرایانه، در روزهای داغ فصل نقل و انتقالات تابستانی عملاً نسخۀ گرت بیل را پیچیده بودند و با بی‌اعتبار کردن او نزد رسانه‌های جهان، به طور رسمی خواهان خروج وی از برنابئو شده بودند، حالا به واسطۀ درخشش این سوپراستار ولزی می‌توانند در لالیگا حفظ اعتبار کنند!

گرت بیل

نمی‌توان در دومینوی بی‌منطق و غیرقابل درک رئال مادرید و بیل چندان نظریه‌ای صادر کرد یا حتی قضاوتی را ترتیب داد، چرا که در این کشمکش‌ها هیچکدام پیروز نبودند و هر دو طرف ماجرا زیان‌های تلخی را به خود دیدند؛ از گرت بیل که لقب شاهزادۀ ولزی را به سادگی هرچه تمام‌تر از دست داد و در برنابئو متهم به کم‌فروشی شد تا رئال مادریدی که در برخورد با او انگ بی‌درایتی را به خود دید.

گرت بیل

گذشته‌ها گذشته است، اکنون شاید بیل به دنبال شکستن تابوی بزرگ زیدان باشد تا ثابت کند که سلاطین هم اشتباه می‌کنند! سماجت عجیب او برای بقا در مادرید، تنها از یک هدف برمی‌آید، هدفی به نام لذت شیرین انتقام که شب گذشته به طور رسمی او اولین قدم خود را در این عرصه برداشت تا در این بازی برد – برد، هم خود از لوس بلانکوس انتقام بگیرد و هم کهکشانی‌ها از انتقام‌گیری بیل سعادتمند شوند!

منبع: ورش 11

هشتگ های مطلب:

#گرت_بیل  #رئال مادرید  #زیدان

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *