سری جدید کتونی نایک کایری 6 شامل 11 نسخه ویژه شهری است

کتونی نایک کایری 6

چه این ارتباط صمیمانه باشد و چه اتفاق همزمانی ، به نظر می رسد شماره 11 اهمیت بسیاری برای زندگی کایری ایروینگ دارد. منشأ اهمیت آن از طرف پدرش دریدیریک ایروینگ حاصل می شود که در طول حرفه خود در بسکتبال این تعداد را به خود اختصاص داده است ، اما در تمام طول سفر کایری در حلقه ها وجود اصلی خود را دارد. او فقط 11 بازی در دوک بازی کرد ، در دور 1 به مرحله مقدماتی کشیده شد ، در 1111 به رأی مثبت رفت و در یازدهم مارس امسال از 11،000 امتیاز پیشی گرفت. این تراز عجیب و غریب نمی تواند نادیده گرفته شود ، و برای یک متفکر آزاد و معتقد به قدرتهای اثیری ، این بیش از تصادفی نیست – این سرنوشت است.

در یازدهم نوامبر ، بسکتبال نایک نسخه جاه طلبی از یازده رنگ مختلف منحصر به فرد شهر را از Kyrie 6 پرده برداری خواهد کرد. نیویورک سیتی ، هیوستون ، لس آنجلس ، میامی ، شانگهای ، پکن ، گوانگژو ، تایپه ، توکیو ، مانیل و برلین هر کدام تکرار متمایز خود را از Kyrie 6 Pre-heat دریافت می کنند ، که شامل ترکیبی از روبروهای سبک به سبک Camo ، تسمه های رنگی در قسمت میانی پا و نماد چشم قابل مشاهده در قسمت مچ پا / پاشنه است. گالری کامل هر Kyrie 6 Pre-heat را در زیر مشاهده کنید و برای انتشار در تاریخ 11/11 با ما همراه باشید. راه اندازی رنگ آمیزی “Jet Black” از تاریخ 22 نوامبر عرضه می شود.

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “NYC”

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “Miami”

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “Houston”

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “LA”

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “Shanghai”

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “Beijing”

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “Guangzhou”

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “Taipei”

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “Tokyo”

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “Manila”

Nike Kyrie 6 Pre-Heat “Berlin”

برای خرید محصولات برند نایک کلیک کنید.

مطلب اختصاصی فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

پاسخی بگذارید