پنل مشتریان . علاقه مندی ها

رمزنگاری Adidas Pack | آخرین بسته از آدیداس برای امسال

کفش فوتبال آدیداس

آدیداس آماده است تا با رمزنگاری پک آدیداس، آخرین و آخرین بسته داخلی در سال 2019 – به زمان استراحت وارد شود. از آنجایی که از الان فقط سردتر و تاریک تر می شود ، این بسته برای فصل زمستان یخ زده و ابری با جستجوی بسته و کامو مناسب است. سال 2019 برای بسیاری از بسته های تبلیغاتی آدیداس چیزی غیر از دیوانه وار به ما نداد. از

اکنون زمان آن رسیده که رمزنگاری اولین نسخه خود را انجام دهد ، زیرا آدیداس بسته نهایی سال را راه اندازی می کند ، که شامل کمی تعجب است. ما به زودی به این واقعیت خواهیم رسید ، اما مثل همیشه یک دقیقه طول می کشد تا از زیبایی های نقره ای / کامو لذت ببریم.

Predator 19+

درنده جدید Predator عموماً دارای یک رنگ سبز زیتونی با الگوهای استتار است ، یک رنگ اولیه ماسه ای و فوقانی و سه مارک در سمت راست کفش که به رنگ بژ / کرم به پایان رسیده است.

با حرکت بیشتر ، X 19+ از بسته جدید رمزگذاری نیز دارای ظاهری جذاب کامو / نظامی است که با سه نوار معروف به رنگ نارنجی ترکیب شده است ، در حالی که این صفحات در رنگ سفید تیره کامل هستند.

ما قصد داریم با کفش های نقره ای جالب و در عین حال جذاب برای نعمزیز و کوپا ادامه دهیم ، با Nemeziz شروع می کنیم – کفش های که در لیورپول تنها و تنها روبرتو فیرمینو دارد.

Copa 20+

بله ، شما درست می خوانید. باشد که نسل اول کوپا 20+ را به شما معرفی کنیم! ما در ابتدای این مطلب به شما قول داده ایم ، کمی تعجب آور خواهد بود ، بنابراین به خودمان اجازه دادیم تا آخرین اخبار را برای آخرین بار ذخیره کنیم. بگذارید دیگر صبر نکنیم و درست داخل کفش ها بچرخیم.

مطلب اختصاصی فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید