پنل مشتریان

بمب خبری بارسلونا؛ فردا روز توافق با نیمار؟

فردا روز سرنوشت سازی در مورد انتقال احتمالی نیمار به بارسلونا خواهد بود. به گزارش “ورزش سه”، اخبار و شایعات در مورد احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا روز به روز بیشتر می شود و موندو دیپورتیوو به نقل از منابع برزیلی مدعی شد فردا جلسه ای بین پدر نیمار، مدیر برنامه این بازیکن و یک نماینده از باشگاه بارسلونا برای بررسی احتمال انتقال نیمار به بارسا برگزار خواهد شد.

Image result for ‫نیمار‬‎

آندره کوری، مرد مورد اعتماد هیئت مدیره باشگاه بارسلونا به نمایندگی از این تیم در جلسه مذکور حاضر خواهد شد و به نظر می رسد شانس بالایی برای ایجاد توافق بین طرفین، یعنی نیمار و باشگاه بارسلونا وجود دارد.

اما این گام اول ماجراست و اگر بازیکن و باشگاه توافق کنند، مرحله بعدی مذاکره بارسلونا با پاری سن ژرمن است زیرا بعید است باشگاه متمول فرانسوی به راحتی حاضر به فروش گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال باشد.

در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال ورود بازیکنانی چون عثمان دمبله، ایوان راکیتیچ و یا فیلیپ کوتینیو به این معامله شنیده شده و ممکن است بارسا یکی از این بازیکنان را به اضافه پول نقد در ازای جذب نیمار به باشگاه فرانسوی واگذار کند. به هر حال ابتدا باید نتیجه جلسه فردا روشن شود و در صورت توافق شخصی نیمار با بارسلونا، مرحله بعدی مذاکرات آغاز شود.

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید