پنل مشتریان

بارسلونای رویایی با نیمار، گریزمان و دی‌یونگ

barcelona

روزنامه اسپانیایی موندو دپورتیوو با انتشار گزارشی در صفحه اول خود، با عنوان بارسای رویایی، تصویری از شرایط بارسا در فصل آینده ارائه کرده است.به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا از چند ماه پیش تلاش‌های پردامنه‌ای با هدف جوان‌تر کردن ترکیب خود و افزایش کیفیت بارسا آغاز کرده است. بارسا از مدتها قبل از شکست تلخ مقابل لیورپول در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان، که در هفته اول ماه مه اتفاق افتاد، این برنامه‌های نوسازی را در دستور کار قرار داده و تلاش برای جذب فرانکی دی‌یونگ، آنتوان گریزمان و ماتیاس دی‌لیخت را آغاز کرده بود.

فرانکی‌ دی‌یونگ اولین چهره جدیدی بود که بارسلونا در ماه ژانویه و در رقابتی سخت با دو باشگاه ثروتمند PSG و منچسترسیتی موفق به جذب او شد. از سوی دیگر بارسا که یک سال قبل برای جذب آنتوان گریزمان با او به صورت لفظی به توافق رسیده ولی موفق به عملی کردن انتقالش به بارسلونا نشده بود، امسال از ماه مارس گفتگو با اتلتیکو مادرید برای جذب ستاره فرانسوی را آغاز کرده بود.

ماتیاس دی‌لیخت یکی دیگر از هدفهای استراتژیک بارسا بود. اما تقاضای دستمزد دی‌لیخت از بارسا بیشتر از سقفی بود که این باشگاه بر اساس سیاست‌های کلی‌اش تعیین کرده بود. در نتیجه هر چه زمان گذشت احتمال انتقال دی‌لیخت به بارسا کمتر و کمتر شد و در حال حاضر به نظر می‌رسد او در نهایت سر از یوونتوس در خواهد آورد.

از این گذشته با اینکه بارسا در آغاز برنامه‌ای برای جذب نیمار نداشت ولی بعد از آنکه ستاره برزیلی به صورت تلویحی از علاقه‌اش برای بازگشت به نوکمپ خبر داد، این انتقال نیز در دستور کار مدیران بلوگرانا قرار گرفت.

موندو دپورتیوو می‌گوید بارسلونا برای جذب نیمار به آب و آتش نخواهد زد ولی اگر PSG درها را به روی این انتقال باز کند، با کمال میل حاضر است نیمار را در نوکمپ و با پیراهن آبی اناری ببیند.

بر اساس گزارش موندو دپورتیوو، باشگاه ورزشی بارسلونا علاوه بر فوتبال در رشته‌های ورزشی دیگر هم برنامه‌های بزرگی برای درخشش هر چه بیشتر در فصل آینده دارد.

از جمله رشته‌های دیگری که مدیران باشگاه برای آنها برنامه‌هایی استراتژیک تدوین کرده‌اند می‌توان به هندبال، هاکی، فوتسال، بسکتبال و فوتبال زنان اشاره کرد. بارسلونا تلاش خود برای جذب بهترین ستاره‌های این رشته‌های ورزشی را شدت بخشیده تا در فصل آینده و در آینده نزدیک و میان‌مدت در این رشته‌ها به یکی از قدرت‌های بزرگ اروپایی تبدیل شود بدون اینکه پارامترهای بازی جوانمردانه مالی را نقض کرده و با سازمان‌های بین‌المللی ورزشی با مشکل مواجه شود.

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید