اولین تماس رسمی بارسا با پی اس جی برای نیمار

نیمار در بارسلونا

طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسا اخیرا با ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی تماس گرفته و در مورد نیمار صحبت کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، نیمار از مدت ها پیش تمایل به جدایی از پی اس جی و بازگشت به بارسا را دارد؛ ولی در حال حاضر این اتفاق دشوار به نظر می رسد. پس از هفته ها شایعه و اخبار ضد و نقیض در مورد نیمار، او از هفته گذشته به تمرینات پی اس جی بازگشت و اکنون با این تیم در چین حضور دارد. ستاره برزیلی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، فعلا انفرادی تمرین می کند تا از لحاظ بدنی به فرم ایده آل برسد.

هرچند نیمار خود مایل به بازگشت به بارسا است ولی باشگاه پاری سن ژرمن به طور رسمی مخالفت خود با جدایی او را اعلام کرده و در حال حاضر تمایلی برای از دست دادن این ستاره برزیلی ندارد.

طبق ادعای موندودپورتیوو و اسپورت، جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسا، در تماس با ناصر الخلیفی از این قضیه مطلع شده است. مدیر قطری به رئیس بارسا گفته است که نیمار در فهرست فروش نیست و بارتومئو نیز در پاسخ گفته است که اگر نیمار در فهرست فروش قرار بگیرد، در ابتدا به بارسا اطلاع داده شود و آنها قطعا شرایط جذب او را بررسی خواهند کرد.

بارسا از لحاظ مالی برای بازگرداندن نیمار مشکلاتی دارد و جذب او تنها با معاوضه بازیکن میسر خواهد بود ولی به نظر پی اس جی فقط با دریافت 222 میلیون یورو حاضر به فروش نیمار خواهد شد.

بارسا تنها باشگاه خواهان نیمار نیست و در این بین یوونتوس و رئال نیز منتظر تحرکات پی اس جی هستند و اگر متوجه شوند نیمار در لیست خروجی قرار دارد، آنها نیز برای جذب او اقدام خواهند کرد.

Neymar se entrenó al margen de sus compañeros en el París Saint-Germain

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *