پنل مشتریان . علاقه مندی ها

مکس ورستاپن: اظهارات لوئیس همیلتون رو احمقانه خواند

فرمول 1
  • F1 اولین تصاویر از خودروهای سنگین را برای فصل 2021 منتشر می کند

مکس ورشتپن با عقب انداختن لوئیس همیلتون ، قهرمان جهان انگلیس را نسبت به اظهارات خود پس از پیروزی در جایزه بزرگ مکزیک بی احترامی خواند. همیلتون ، که قرار است در مسابقات گرندپری آمریکا در این هفته ششمین قهرمانی خود را بدست آورد ، جنگ با کلمات را با ورشتپن باز کرد و با ادعا کرد که وی از ترس اینکه “torpedoed” شود پس از اولین جابجایی خود ، اتاق اضافی درایور ردبول را فراهم می کند.

ورشتپن روز پنجشنبه گفت: “اظهار نظر احمقانه ای بود.” “نیازی نیست که در یک کنفرانس مطبوعاتی به افراد دیگر بپردازم. زیرا این بی احترامی است و من ترجیح می دهم که پیگیری کنم. وی گفت: “این فقط نشان می دهد که من در ذهن آنها هستم و حدس می زنم که این یک چیز خوب است. من یک رزمنده سخت ، اما منصفانه هستم ، و درست نیست [آنچه همیلتون گفت]. من دوست دارم سخت بجنگم اما در مسابقه.

“اگر آنها می خواهند من پشت سر بمانم بهتر است من در خانه بمانم. من می خواهم مبارزه را با آنها انجام دهم زیرا این همان چیزی است که ما در اینجا هستیم. ما در فرمول یک هستیم ، ما بهترین ها در آنجا هستیم و برای پیروزی می جنگیم. این همان چیزی است که من برای آن زندگی می کنم. “

همیلتون ، که صبح پنجشنبه از نیویورک در آستین وارد شد ، قصد دارد مسابقات قهرمانی جهان رانندگان را ببندد که او را در یکی از هفت رکورد هفتگی مایکل شوماخر قرار دهد.

قبل از اظهارنظر ورستاپن ، مالکیت آمریکایی فرمول یک ، لیبرتی مدیا ، با رونمایی از اولین تصاویر از نحوه ظاهر خودروها در سال 2021 ، چشم انداز خود را برای آینده ترسیم کرد.

پیش بینی می شود ماشین های جدید تا سه ثانیه کندتر باشند ، اما امید است که این اقدام ها باعث نزدیک تر شدن عمل شوند. آنها سنگین تر خواهند شد و از 743 کیلوگرم به 768 کیلوگرم افزایش می یابند – حرکتی که همیلتون انتقاد کرده است – در حالی که قرار است بودجه جدید 150 میلیون پوند برای هر تیم برای بهبود رقابت معرفی شود.
راس براون ، مدیر عامل موتور F1 گفت: “این اقدامات جدید دارای دندان است.” “اگر شما مقررات مالی را نقض کنید ، قهرمانی خود را از دست خواهید داد ، بنابراین عواقب جدی وجود دارد.

مرسدس امسال ششمین قهرمانی پیاپی درایورها و سازندگان آنها را تضمین کرده است ، در حالی که هیچ راننده ای از مرسدس ، فراری یا ردبول از سال 2013 برنده مسابقه نیست. سه تیم بزرگ این ورزش با بودجه ای فراتر از 300 میلیون پوند فعالیت می کنند.

جورج راسل ، راننده ویلیامز اظهار داشت: “وزن ماشین 2021 سنگین تر خواهد بود که ایده آل نیست.

مطلب اختصاصی فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید