آخرین حمله بارسلونا به پاریس برای جذب نیمار

neymar

روزنامه اسپانیایی اسپورت می‌گوید بارسلونا برای جذب نیمار خود را برای ارائه یک پیشنهاد جدید به عنوان پیشنهاد نهایی خود به پاری سن ژرمن آماده می‌کند.

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه اسپانیایی اسپورت که در کاتالونیا منتشر می‌شود با اختصاص دادن صفحه یک امروز خود به ماجرای انتقال احتمالی نیمار به بارسلونا با استفاده از تیتر “آخرین حمله” می‌گوید بارسلونا خود را برای ارائه یک پیشنهاد جدید به PSG آماده می‌کند که آخرین پیشنهاد بارسا به این باشگاه فرانسوی خواهد بود.

رئال مادرید این روزها با تمام قوا برای ناکام گذاشتن بارسلونا و جذب نیماروارد میدان شده اما بلوگرانا معتقد است نیمار اولویت اول خود را به تن کردن پیراهن بارسلونا می‌داند و به همین علت از جذب او ناامید نیست. اسپورت می‌گوید بارسا قصد دارد با ارائه یک پیشنهاد قدرتمند آخرین شانس خود را بیازماید، پیشنهادی که اسپورت می‌گوید آنقدر جذاب خواهد بود که PSG دیگر نخواهد توانست در مقابل آن مقاومت کند.

اسپورت می‌گوید مدیران بارسا معتقدند اگر بعد از ارائه این پیشنهاد، نیمار به صراحت از علاقه خود برای پیوستن به بارسلونا بگوید، عملیات انتقال او می‌تواند ظرف چند ساعت نهایی شود. اسپورت از روز جاری به عنوان روزی تعیین‌کننده یاد کرده و می‌گوید ساعت‌های آتی می‌تواند تکلیف نیمار را مشخص کند.

اسپورت می‌گوید فلورنتینو پرز با استفاده از تمام امکانات موجود رئال برای راضی کردن PSG تلاش می‌کند و همین موضوع نیمار را نگران کرده و باعث شده ستاره برزیلی از مدیران بارسا بخواهد تا یک قدم پیش گذاشته و پیشنهاد دیگری به پاریس ارائه کنند. چرا که نیمار شخصا تمایل دارد راهی نوکمپ شود و نه برنابئو. اسپورت می‌گوید در صورتیکه بارسا به سرعت پیشنهاد جدیدی ارائه ندهد به توافق رسیدن بارسا و PSG محال بوده و نیمار چاره‌ای ندارد جز اینکه پیراهن سفید رئال را بر تن کند. چرا که رئال در پاریس مستقیما با نیمار و مدیران برنامه‌اش صحبت کرده و ستاره برزیلی می‌داند که رئالی‌ها چقدر در تلاش برای جذب او جدی هستند.

پاری سن ژرمن در حال حاضر برای به توافق نرسیدن با بارسا از کارت رئال مادرید استفاده می‌کند و به همین خاطر است که پیشنهاد جدید بارسلونا باید قوی باشد. پیشنهاد بارسا باید آنقدر قوی باشد که نیمار را قانع کند به صورت علنی از تمایلش برای پیوستن به بلوگرانا صحبت کند. در این صورت PSG کیش و مات شده و دیگر قادر به مانع‌تراشی بر سر راه این انتقال نخواهد بود.

اسپورت می‌گوید مدیران باشگاه بارسلونا و مدیران ورزشی این تیم مطمئن هستند که اگر نیمار چنین اقدامی انجام دهد PSG چاره‌ای جز قبول پیشنهاد بارسلونا نخواهد داشت. چرا که اگر نیمار پا پیش نگذارد، بارسا هر پیشنهادی ارائه دهد این پیشنهاد از طریق PSG سریعا به اطلاع رئال خواهد رسید تا رئالی‌ها با هدایت پرز، پیشنهادی بیشتر از آن ارائه داده و تلاش بارسا را خنثی کنند. در نوکمپ شکی باقی نمانده که فلورنتینو پرز عزم خود را برای جذب نیمار جزم کرده و هدف اصلی او مانع شدن از انتقال ستاره برزیلی به نوکمپ است.

منبع: ورش 3

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *