پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نایک کالکشن Motivation Pack را راهی بازار می کند

نایک کالکشن Motivation Pack را راهی بازار می کند

شرکت نایکی برای فصل تابستان کالکشن Motivation Pack را برای طرفداران تدارک دید که شامل کفش‌های Mercurial Vapor 14 ؛ Superfly 8 ، Phantom GT و Tiempo Legend 9 در رنگ‌های متنوع می شود. پیش از این نایک به مناسبت المپیک کالکشن Rawdacious Pack را در بازار عرضه داشته و مدتی بعد نیز Renew Pack را در سکوت خبری عرضه کرد که انتخاب‌های متعددی را در اختیار ورزشکاران می‌گذاشت. حال نوبت به کالکشن جدید Motivation Pack رسیده که کفش‌های متنوع با رنگ‌های زیبا را برای علاقمندان تدارک دیده است. کفش‌هایی که برای فصل جدید در نظر گرفته شده و هیجان انگیز هستند.

motivation 4-min.jpg

motivation 3-min.jpg

اولین مدل در این کالکشن کفش Tiempo Legend 9 است که اگرچه افت فروشی داشته اما با حضور در کالکشن‌های Rawdacious” و “Renew Pack در کنار نسخه Focus، با حضور در کالکشن جدید چهارمین گزینه رنگی آن هم فاش شد. در کالکشن Motivation Pack یک نسخه با پایه سفید همچون کالکشن Rawdacious Pack برای کفش Tiempo Legend 9 در نظر گرفته شد. این رنگ در کنار رنگ زرشکی روشن زیبایی ظاهری تمپو لجند 9 را دوچندان کردند.

motivation 7-min.jpg

دو مدل کفش Mercurial Vapor 14 و Superfly 8 با رنگ زرشکی روشن همراه هستند. در قسمت فوقانی نیز شفاف به نظر رسیده و حاشیه مشکی هم برای آنها در نظر گرفته شد. آخرین کفش این کالکشن Phantom GT II است در قسمت زیرین سفید هستند و در قسمت پنل فوقانی هم با رنگ زرشکی روشن و سبز فسفری همراه می‌باشند. این کفش یک گزینه نسل بعدی بوده که در کالکشن Motivation Pack حضور دارد. نکته مهم تفاوت “Motivation Pack” با پک Rawdacious و Renew این است که کفش‌ها شامل حالت نرم و سخت می شوند.

motivation 6-min.jpg

motivation 5-min.jpg

مطلب اختصاصی جمبومگ

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید