نقد و بررسی کتونی Nike Lunarglide 4

نقد و بررسی کتونی Nike Lunarglide 4

رویه این کتونی از  یک لایه مش مشبک مهندسی شده ساخته شده است. شرکت نایک کتونی Nike Lunarglide 4 را نسبت به سری قبلی آن سبک تر تولید کرده است و برای رانینگ و پیاده روی عالی میباشد.

اگر شما مایل به خرید کتونی Nike Lunarglide 4 هستید می توانید کلیک کنید.

ما این مدل را به اختصار LG4 می نامیم. این کتونی از کفی بسیار منعطف و سبکی برخوردار است. این مدل در طیف گسترده ای از دوندگان با الگوهای راه رفتن متنوع قرار گرفته است. هسته اصلی این فناوری به ساخت وسط چگالی دوقلوی با ترکیبی از فوم نرم + محکم بستگی دارد.


در LG4 جدید ، هر دو واحد فوم به صورت مورب به هم وصل شده اند و تنظیم مجدد طراحی شده برای کنترل بهتر تعادل است.

در ماه ژوئن ، Lunarglide 4 تسمه ها را از بین می برد و در جای خود شبکه ای از الیاف مختلف قرار می گیرد که در قسمت میانی به سمت پهلو می روند. تارها به پایه فوقانی متصل شده و از گوشه ها خارج می شوند.


قسمت رویه کتونی از یک مش یک لایه ساخته شده است که باعث می شود پای دونده احساس گرما نکند و کمترین تعرق داشته باشد تا در موقع دویدن پای ورزشکار در کفش پیچ نخورد و دچار اسیب دیدگی نشود.

مطلب اختصاصی جمبومگ

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *