عرضه کتونی Nike Air Max 98 با چاشنی گیمیفیکیشن

عرضه کتونی Nike Air Max 98 با چاشنی گیمیفیکیشن

این کار شرکت نایکی یک آینده نگری فوق العاده و خلاقیت جسورانه در زمینه تولید کتونی محسوب می شود. فکر کنم در تاریخ تولید کتونی برای اولین بار شرکت نایکی از گیمیفیکیشن استفاده کرده است.

حالا تعریف گیمیفیکیشن چی هست: به طور کلی ترکیب بازی و ایجاد لحظه های لذت بخش با هر کالا یا خدماتی رو گیمیفیکیشن می گویند. معادل فارسی گیمیفیکیشن کلمه بازی آفرینی میباشد.

نایک سری جدید ایرمکس 98 رو با استفاده از گیمیفیکیشن روانه بازی می کند. رویه کتونی کاملا سفید میباشد. شما می توانید این کتونی رو تا چند ماه بپوشید و بعد از کثیف شدن می توانید کار خاصی انجام بدید!

بعد از کثیف شدن کتونی می توانید به راحتی رویه پارچه ای کتونی رو با قیچی یا چاقو ببرید و رنگ اصلی کتونی نمایان میشود و کتونی شما با رنگبندی جدید جلوی چشمانتان مثل روز اول کاملا تمیز رخ نشان می دهد.

این کار نایک واقعا از نظر روانی و احساسی مشتریان را تحریک می کند و خاطرات خوشی رو در ذهن مشتریان و کاربران حک میکند. در ضمن این کتونی به زودی با پک جالب در بازار عرضه خواهد شد.

مترجم : سید حسین سعادتمند

مطلب اختصاصی جمبومگ

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید