عرضه کتونی نایک کایری 6 با رنگبندی پرچم آمریکا

عرضه کتونی نایک کایری 6 با رنگبندی پرچم آمریکا

ما تو مطالبی که در جمبومگ می ذاریم اصلا نمی خواهیم یک نقد و بررسی تخصصی و ویژه باشه. میخواهیم بیشتر مدل های جدید رو برای شما عزیزان معرفی کنیم و از اخبار تولیدات برند های بزرگ با خبرتون کنیم.

ولی تو این مطلب می خواهم همزمان تولیدات کتونی خودمون رو با شرکت های بزرگ نایک و آدیداس مقایسه کنیم و البته اگر قابل مقایسه باشه.

شرکت نایک جدید ترین کتونی سری کایری 6 رو الان تولید کرده است. اسم کامل این مدل Nike Kyrie 6 USA میباشد. رنگبندی کتونی ترکیبی از سرمه ای ، قرمز و سفید میباشد. در این کتونی از مضامینی استفاده شده است که بهتر بود استفاده نشود. به طور مثال از چشم جهان بین استفاده شده است. دوبار ازین چشم استفاده شده است اولی پشت کتونی و دومی کف کتونی.

من کاری به موضوع سیاسی و مذهبی این امر ندارم ، ولی شرکت نایک که بزرگترین کمپانی ورزشی هست خیلی راحت فرهنگ و مذهب غرب رو به تمام دنیا انتقال میده.

حالا روی صحبتم با تولید کننده ایرانی هستش که هر سری کتونی که تولید می کنه با اسم فامیل های عزیزش به بازار عرضه می کنه: مثلا آرشام یا آراز و ….  | من نمی خوام برند های ایرانی رو تخریب کنم و اصلا چیزی نیستند که بخوام یک همچین کاری کنم ولی اگر می خواهیم تولید ایرانی جهانی بشه باید تلاش و حوصله بیشتری خرج بشود.

مخلص شما سید حسین سعادتمند یا همان حسین کفشباز

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

پاسخی بگذارید