تاریخچه شرکت تیمبرلند

تاریخچه شرکت تیمبرلند

کمپانی امریکایی تیمبرلند تولیدکننده و پخش کننده لباسهای بیرون از خانه است که بیشتر بر تولید کفش تمرکز دارد اما محصولاتی دیگری نظیر لباس، عینک طبی وآفتابی، محصولات چرمی و ساعت هم تولید می کند.

برای خرید محصولات برند تیمبرلند کلیک کنید.

دفتر مرکزی شرکت در شهر استراتام، نیوهمپشایر، واقع شده است. تیمبرلند توسط دیگر دفاترش در شهرهای دیگر جهان نیز اداره می شود.

سایت تیمبرلند خودش را اینگونه معرفی می کند:

ماموریت ما اینست که کاری کنیم تا  آدمها در دنیایشان تفاوت ایجاد کنند. این کار را با خلق محصولات برجسته و ممتاز انجام می دهیم و تلاش می کنیم تا آنها در اجتماعشان، جایی که زندگی  و کار می کنند  تفاوت ایجاد کنند

ما یک کمپانی بزرگ هستیم که از قسمتهای کوچک تشکیل شده و کارکنان با استعدادی دارد. ما کفش، بوت، لباس وساعتهایی تولید می کنیم که آنقدر راحتند که هر روز از آنها استفاده کنید و آنقدر مقاومند که مدت زیادی برای شما کار کنند.

مکان ما در دنیا بزرگتر از چیزیست که در آن قرار داریم. بنابراین ما در اجتماع داوطلبیم محصولاتی تولید کنیم که دست به دست بچرخد و محدود به مکان خاصی نباشد

ما تک تک دقایقی را که در بیرون کار می کنیم عاشقانه دوست داریم و همه ی تلاشمان را می کنیم تا محصولاتی تولید کنیم که این تجربه را در همه ی ابعادش بهبود بخشد.

بعضی از شعارهای تیمبرلند از این قرار است

 Make it betterبه معنی «بهترش کن»

Best then, Better now به معنی « در گذشته بهترین ، در حال حتی بهتر »

مطلب اخصاصی جمبومگ 

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *