بنا بر گزارش ها ، شرکت Under Armour تحت تحقیقات فدرال برای اقدامات حسابداری

شرکت Under Armour

بنا بر ادعای شرکت لباس ورزشی مستقر در بالتیمور ، ادعا می شود که تحت نظارت آرمور ، پرونده های زیادی برای تقویت امور مالی این برند جعل شده است.

براساس گزارش وال استریت ژورنال ، امارات متحده عربی از ژوئیه سال 2017 در مورد درخواست اسناد و اطلاعات مربوط به شیوه های حسابداری خود با دادگستری و کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) در تماس بوده است. به طور خاص ، پرس و جو مربوط به این است که آیا برند مستقر در بالتیمور گزارش فروش را به مناطقی تغییر داده است که در آن اتفاق نیفتاده است. سخنگوی شرکت گفت که تحت آرمور با هر دو تحقیق همکاری می کند و معتقد است که شیوه های مالی و افشای آن مناسب بوده است.

ماه گذشته ، Under Armor اعلام کرد که پلانک پس از گذراندن بیش از دو دهه در این سمت ، به عنوان مدیرعامل کناره گیری می کند ، اما به عنوان رئیس اجرایی شرکت و رئیس برند باقی خواهد ماند. در تاریخ 1 ژانویه با COO فعلی ، Patrik Frisk جایگزین خواهد شد.

مطلب اختصاصی فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت

درباره سید حسین سعادتمند

فعالیت مجازی ام را در سال 1394 شروع کردم. در اون سال وبلاگ نویسی را شروع کردم و 3 سال پیاپی به مسابقات کشوری راه پیدا کردم. موسس 2 برند جمبو اسپرت و کتونی هارا میباشم. کتاب خواندن و کمک کردن به مردم از علاقه های من میباشد.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *