پنل مشتریان . علاقه مندی ها

بررسی ظاهری و عملکرد Air Jordan 34 کتونی جدید نایک

بررسی ظاهری و عملکرد Air Jordan 34 کتونی جدید نایک

استدلال شده است که اوج خط هواپیمایی ایر اردن به پایان رسیده است. این یک بحث دشوار است این مدلهای اولیه نه تنها براساس عملکرد و نوآوری های زیبایی شناختی ، بلکه به عنوان کاتالیزور آنچه در صنعت کفش ورزشی به آن تبدیل شده اند ، خدمت می کردند ، بلکه در نخستین دوره او توسط مایکل جردن پوشیده شدند. بنابراین عادلانه است که بگوییم ارتباط این خط از بین رفته است ، اما مطمئناً has MJ تقریباً 17 سال پیش بازنشسته شده است ، و پیشرفت طراحی در نقطه‌ای است که از آن در سالهای پرتحرک تر این روند افزایشی است.

اما فقط به این دلیل که خط مانند گذشته جالب نیست ، این بدان معنی نیست که هیچ چیز با ارزشی برای ارائه وجود ندارد.
اما آنها برخی از بهترین عملکردهایی را که تاکنون در کفش های هوپس دیده ایم ، نشان می دهند.این ما را به Air Jordan 34 منتقل می کند ، جدیدترین ورود به خط و عنوان بزرگترین نام تجاری نام تجاری در برخی از زمان ها است
جالب به نظر می رسد با شلوار جین و داشتن اولین بازی چشمک زن بسیار عالی است ، اما آنچه که در این مرحله از خط واقعاً مهم است نحوه بازی کفش ورزشی است.

برای خرید محصولات برند نایک کلیک کنید.

مایکل جردن هرگز بازی NBA را در Air Jordan 34 بازی نخواهد کرد. در نهایت ممکن است صهیونیون ویلیامسون به دست بیاورد ، و حتی ممکن است در این رقابت پیروز شود – با فرض اینکه سالم می شود (و می ماند). تعداد انگشت شماری از بازیکنان این لیگ حتی می توانند به پیروزی در یک عنوان NBA در آن دست یابند. آیا اهمیت دارد و باعث می شود تا به یک مدل کلاسیک تبدیل شود؟
توصیه می شود برای هرکسی که مایل است برچسب قیمت 180 دلاری خود را بپردازد. این یکی از گزینه های گران قیمت در بازار است ، اما هنوز هم گرانترین هزینه آن نیست و حتی ارزان تر از برخی از ایر های جردنای اخیر. ترکیب آن از وزن سبک ، پشتیبانی ، کوسن و احساس دادگاه بسیار خوب است هر چند که می شود ، و بهای قیمت پذیرش را دارد.

نتیجه تصویری برای nike air jordan 34"

نتیجه تصویری برای nike air jordan 34"

نتیجه تصویری برای nike air jordan 34"

مطلب اختصاصی جمبومگ

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید