ویژگی پیام حذف شونده احتمالا در آینده به واتساپ اضافه خواهد شد

واتساپ در مسیر توسعه و تلاش برای کسب هرچه بیشتر سهم بازار، قابلیت‌های جذاب را به‌مرور به سرویس خود اضافه می‌کند. این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۹ قابلیت‌های جدید و متعددی را دریافت کرد که از میان آن‌ها می‌توان هماهنگی بهتر با گوگل اسیستنت و تأیید هویت با حسگر اثر انگشت را نام برد. آن‌ها قطعا در این مراحل موفق نمی‌شوند و مانند شرکت مادر یعنی فیسبوک، هرچه بیشتر برای نفوذ به بازار تلاش می‌کنند. طبق جدیدترین شایعات منتشرشده، احتمالا قابلیتی شبیه به اسنپ‌چت در آینده‌ی نزدیک به واتساپ اضافه خواهد شد.

یکی از کاربران مشهور در افشاسازی اطلاعات شرکت‌های فناوری به‌نام WABetaInfo در جدیدترین خبر خود ادعا کرد که واتساپ در حال توسعه‌ی قابلیت پیام‌های حذف‌شدنی است. تصاویر منتشرشده‌ی او نشان می‌دهند که قابلیت مذکور در پیام‌های گروهی فعال می‌شود، اما احتمالا شاهد حضور آن در چت خصوصی هم خواهیم بود.

با نگاهی به تصاویر منتشرشده متوجه می‌شویم که قابلیت پیام‌های حذف‌شونده یا برای همه‌ی پیام‌ها فعال می‌شود یا هیچ‌یک از آن‌ها حذف‌شونده نخواهند بود. به‌بیان دیگر شما نمی‌توانید تنها یک پیام حذف‌شونده برای کاربر مخاطب یا اعضای گروه ارسال کنید. کاربران برای زمان‌بندی حذف پیام‌ها، گزینه‌های پنج ثانیه و یک ساعت در اختیار خواهند داشت.البته شاید در نسخه‌ی نهایی، گزینه‌های دیگر هم به منوی پیام‌های حذف‌شونده اضافه شود.
پیام های حذف شونده واتساپ

قابلیت پیا‌م‌های حذف شونده اکنون در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان متعدد همچون اسنپ‌چت ارائه می‌شود. بهره‌گیری از امکانات مشابه اپلیکیشن‌های دیگر، رویکردی است که خصوصا در سرویس‌های پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی به دفعات دیده می‌شود. اسنپ‌چت قابلیت جذاب دیگری هم دارد که در زمان ثبت اسکرین شات از چت، به مخاطب هشدار می‌دهد. هنوز مشخصی نیست که آیا این قابلیت‌ هم در دستور کار تیم توسعه‌ی واتساپ قرار دارد یا خیر.

منابع خبری هیچ اطلاعی از زمان عرضه‌ی احتمالی قابلیت پیام‌های حذف‌شونده در واتساپ ندارند. شایان ذکر است، کاربر مذکور قبلا هم اخباری پیرامون قابلیت‌های جدید در واتساپ منتشر کرده بود که هنوز به واقعیت نپیوسته‌اند. درنتیجه شاید هنوز زمان زیادی تا کاربرد پیام‌های حذف‌شونده در واتساپ باقی مانده باشد.

منبع : زومیت

هشتگ های مطلب:

#اخبار_موبایل #تکنولوژی #اپلیکیشن #پیام_رسان

درباره علی بنی اسدی

علی هستم متولد 1382 در شهر تهران، رشته ریاضی فیزیک درس میخونم و قراره در دانشگاه در رشته الکترونیک ادامه تحصیل بدم. عاشق تکنولوژی هستم و در این زمینه مطالعه روزانه بسیار زیادی دارم. طراحی گرافیک رو بصورت حرفه ای بلدم و کمی هم برنامه نویسی زبان CSS و HTML بلدم :) تیم های مورد علاقه ام بارسلونا و پرسپولیس هستند و فوتبال PES رو بصورت حرفه ای بازی می‌کنم 😁 با زبان انگلیسی زندگی میکنم و دانش آموز سطح آیلتس هستم ؛) امیدوارم بتونم بهترین مطالب حوزه وب و تکنولوژی رو در این وب‌سایت برای شما عزیزان آماده کنم 🌹❤️

مقالات مرتبط :

پاسخی بگذارید