آیا آیفون های بعدی اپل مجهز به لوگوی LED دار می شوند؟

اپل قصد دارد تغییراتی را در گوشی های آینده خود اعمال کند. این احتمال وجود دارد که لوگوی اپل در این محصولات دارای چراغ LED باشد. بر اساس اطلاعاتی که از یک پتنت جدید در اختیار رسانه ها قرار گرفته است، به نظر می رسد شاید آیفون های آینده به چراغ اعلانات مجهز شود.

در حقیقت این پتنت نشان می دهد که نسل آینده آیفون ها دارای چراغ LED برای لوگوی اپل موجود روی پنل پشتی خود هستند. این پتنت به استفاده از یک لایه شفاف روی پنل پشتی این محصولات اشاره می کند که قادر به روشن کردن لوگوی اپل است.

در این بخش یک مدار کنترلی قرار می گیرد که می تواند رنگ لوگو را تغییر دهد. در همین راستا در صورت از دست رفتن تماس و یا دریافت نوتیفیکیشن، این لوگو به رنگ های مختلفی در می آید. در حالی که بسیاری از شرکت های تولیدکننده محصولات اندرویدی چنین قابلیتی را برای محصولات خود در نظر گرفته اند، آیفون های اپل فاقد چراغ اعلانات هستند.

لوگوی اپل آیفون 11در گذشته لوگوی اپل در مک بوک ها دارای چراغ بود؛ با این حال اپل تصمیم به حذف آن گرفت. با توجه به این موضوع، استفاده دوباره از آن در آیفون های آینده جذاب به نظر می رسد. همانطور که در ابتدا گفته شد، این اطلاعات تنها از یک پتنت در اختیار رسانه ها قرار گرفته اند، بنابراین احتمال عدم استفاده از آن در محصولات آینده اپل نیز وجود دارد.

منبع : کلیک

هشتگ های مطلب:

#اخبار_موبایل #اپل #مک_بوک #آیفون 

مقالات مرتبط :

پاسخی بگذارید